БАД для жінок Цікловіта. Інструкція по застосуванню

Інструкція до препарату цікловіта

Цікловіта це БАД для жінок. Цей вітамінний комплекс з мінералами допомагає при порушеннях менструальних циклів у жінок, здатних до дітородіння. Він складається з двох видів таблеток Цікловіта -1 і Цікловіта — 2. Така форма препарату пояснюється характерною особливістю прийому. Таблетки Цікловіта -1 потрібно пити два тижні першій частині менструального циклу, а таблетки Цікловіта -2 потрібно пити другому два тижні.

Інструкція до препарату цікловіта

Цікловіта містить велику кількість активних мікроелементів, в таких випадках мають місце складні проблеми хімічної сумісності. Виробник цього вітамінного комплексу Фармстандарт запевняє, що всі проблеми вирішені спеціальною технологією. Це твердження не збігається з ціною препарату. БАД Цікловіта дуже дешевий. 42 таблетки коштують у середньому 300 рублів. А технології, які дозволяють поєднувати в одній таблетці взаємодіючі активні речовини, досить дорогі.

Інструкція до препарату цікловіта

Про препарат

Цей препарат лікує аменорею, дісменорею та інші види порушень менструації. Незважаючи на відсутність у своєму складі гормонів, Цікловіта регулює гормональний баланс жіночого організму.

Критики цього БАДа з числа медичних спеціалістів стверджують, що даний препарат зареєстрований як БАД тому, що ліків з використанням різних засобів у різні фази циклу бути не повинно. Критики вважають, що даний препарат дійсно допомагає покращувати стан шкіри, знижувати біль при місячних і покращувати загальне самопочуття, тобто він діє як звичайний вітамінний комплекс.

Надмірна кількість біологічно активних речовин у цих таблетках збільшує можливість алергічних реакцій на них. Алергікам потрібна велика обережність відносно препарату Цікловіта.

Медики захоплюються маркетинговими фахівцями Фармстандарта, вважають їхню політику з розповсюдження Цікловіта зразком спеціальної діяльності. А переконання багатьох учасниць соціальних мереж, які беруть Цікловіту, в тому, що вони ковтають контрацептив, критики цього препарату коментують як зразок медичної неписьменності сучасної молоді.

Медичні педанти вважають, що лікар не повинен навіть радити приймати Цікловіту, тому що це не ліки.

Вітаміни або протизаплідний засіб?

Молоді гінекологи рекомендують жінкам Цікловіту як засіб планування сім’ї. Блискучий маркетинговий хід Фармстандарта увійшов у суперечність з дійсністю. Молоді дівчата зовсім не прагнуть до вагітності, вони бояться «залетіти». І засіб планування сім’ї в їх розумінні контрацептив. Так що не варто лаяти молодь за неграмотність, їх збили з пантелику маркетингові «генії» Фармстандарта. Звичайно, шкоди від застосування цього препарату немає, але плутати протизаплідний засіб і вітаміни не корисно для організму молодої жінки.

Ці ударники маркетингового праці навіть в інтернетівських рекламі пишуть, що Цікловіта не має аналогів. І правильно пишуть. Фірми, де головну роль відіграють фармацевтичні фахівці, не займатимуться розробкою такого абсурдного препарату.

Цікловіта: інструкція до застосування

БАД Цікловіта можна застосовувати як загальнозміцнюючий засіб. Тільки обов’язково таблетку треба запивати склянкою чистої води, бажано в процесі їжі.

Препарат містить всі вітаміни групи В (вітамін В1, вітамін В12 та ін.), Це важливо для нервової системи. Більшість вітамінів цієї групи беруть участь у жировому обміні і нормалізують роботу печінки і кишечника.

БАД Цікловіта містить трохи вітаміну С, в кількості сприяє поліпшенню процесів обміну в організмі.

Цей препарат містить жиророзчинні вітаміни А і Е, завдяки яким шкіра і волосся поліпшуються.

Лютеїн важливий для органів зору, завдяки цій речовині Цікловіта знижує шкоду ультрафіолетових променів.

Цікловіта містить пантотенат кальцію і фолієву кислоту, завдяки яким препарат позитивно впливає на гормональний фон організму жінки.

Рутин зміцнює стінки судин, особливо судин кінцівок. У молодості це не актуально, тим більше в наш час, коли кількість стоячих професій різко зменшилася.

Селен, що міститься в циклової, теж важливий для жіночого організму. Він добре впливає вироблення гормонів в організмі жінки і покращує стан її волосся.

Крім цього до складу таблеток Цікловіта додані мідь, марганець, цинк і йод. Кожен з цих активних речовин у невеликих дозах корисний для організму. Але велике питання, що з них залишилося в розчинній і засвоюваному організмом стані після неминучого хімічної взаємодії. І, судячи з скептичному відношенню висококваліфікованих медичних фахівців, ніхто не вірить, що це завдання було успішно вирішена Фармстандарт.

Добавить комментарий

Для отправки комментария вы должны авторизоваться.