Лікувальна дія препарату Ципринол, інструкція із застосування ліків

Інструкція до ципринолу

В даний час серед найефективніших протимікробних препаратів значиться Ципринол. Цей препарат групи фторхінолонів має досить значимим спектром дії.

Інструкція до ципринолу

Крім форми випуску у вигляді таблеток існують і інші види цього лікарського засобу. Для випуску препарату у вигляді концентрату і розчину використовуються ампули.

Препарат має властивість надавати бактерицидну дію, в результаті якого відбувається згубний вплив на клітинні стінки бактерій. Основу препарату становить ципрофлоксацин.

Інструкція до ципринолу

Основні властивості препарату Ципринол

Препарат має універсальне дію, заснований на ефективній боротьбі з мікроорганізмами будь-якого типу, включаючи і шкідливі екземпляри.

Ципринол має здатність успішно боротися з мікроорганізмами, що знаходяться не тільки в активному стані в зараженій клітині, дія препарату виявляється з величезною силою і на шкідливі мікроорганізми, що знаходяться в стані спокою.

Процес вбирання таблеток після прийому дуже швидкий. Не рекомендується застосування препарату одночасно з їжею, оскільки в цьому випадку процес всмоктування значно сповільнюється.

Таблетки починають своє терапевтичну дію менш ніж через дві години після прийому. Рекомендується прийом препарату натщесерце без розжовування. Запивати таблетки слід великою кількістю рідини.

Призначають Ципринол для лікування різних інфекційних захворювань, включаючи захворювання дихальних шляхів, опорно-рухової системи, м’яких тканин, шкіри. Не менш часто піддаються лікуванню нирки, сечовивідні канали, органи черевної порожнини і малого тазу, а також статеві органи.

Легені, нирки, печінка, матка, тканини передміхурової залози, жовчний міхур, мигдалини, фаллопієві труби, яєчники, насіннєва рідина є місцями найбільшої концентрації ципрофлоксацину після прийому препарату. Тут концентрація, на відміну від концентрації в сироватці крові, набагато вище.

Розподіл основної діючої речовини ципрофлоксацину відбувається по тканинах, а також рідинах організму без особливих труднощів.

Рідка середу очей, кістки, слина, різні ділянки шкірного покриву, м’язи, плевра, очеревина і лімфа, бронхіальний секрет теж мають високу доступність для проникнення ліки, на відміну від спинномозкової рідини.

При неускладнених і незапущених захворюваннях нирок, сечовивідних шляхів, діареї, нижніх відділів дихальних шляхів, Ципринол призначається не більше 2 разів протягом доби в кількості 250 мг. У разі ускладнених захворювань доза застосування збільшується в два рази, а кількість прийому залишається незмінним.

Одноразове застосування ліків призначається при гонореї. При гострій гонореї призначається одноразове внутрішньовенне введення препарату в кількості 100 мг.

На тривалість лікування впливає характер тяжкості захворювання.

Бажано проводити крапельне, а не струйное внутрішньовенне введення препарату. Тривалість процесу не повинна перевищувати 30 хвилин при введенні 200 мг ліки і години при введенні 400 мг.

Протипоказання, побічні ефекти

Не рекомендується приймати Ципринол особам, які не досягли 18 років, і при виникненні індивідуальної нестерпності до цього лікарського препарату. Повністю протипоказаний Ципринол на будь-яких термінах вагітності, не допускається прийом препарату при годуванні груддю.

У разі психічних розладів, при порушенні мозкового кровообігу, при наявності судомних синдромів, ниркової, печінкової недостатності призначення препарату проводиться з крайньою обережністю. Обережність не завадить і при призначенні препарату літнім людям.

Дія ципринолу може надати і побічні ефекти на всі системи життєдіяльності людини, зазвичай зачіпається центральна нервова система, травна, серцево-судинна, система кровообігу, кістково-м’язова, сечовидільна, органи чуття.

Якщо порушується діяльність травної системи від прийому препарату, то можливе зниження апетиту, блювотні рефлекси, діарея.

Може порушуватися нервова система на предмет підвищення стомлюваності організму, спостерігаються головні болі, можливі стану депресії, сплутаність свідомості, галюцинації, непритомність.

Можливе зниження слухової активності, порушення серцевого ритму, при внутрішньовенному введенні можливі припливи. У деяких випадках не виключена анемія, лейкопенія. Можливий також розрив сухожиль, затримка сечі.

Рекомендовано при застосуванні препарату по мінімуму займатися діяльністю, пов’язаною з концентрацією уваги, або взагалі утриматися від такого роду діяльності.

У разі передозування призначається промивання шлунка, проводиться симптоматична терапія.

Навіть вивчивши інструкцію із застосування ципринолу, не допускається заняття самолікуванням. Індивідуальна схема прийому, як і сам препарат, призначаються лікуючим лікарем, при цьому враховується спосіб протікання захворювання, вік, перевіряється маса тіла, а також беруться до уваги інші особливості організму.

Добавить комментарий

Для отправки комментария вы должны авторизоваться.