Цистон при грудному вигодовуванні

Цистон

Вагітність і грудне вигодовування — найважливіші етапи в житті жінки. Але цей же період — це час, коли молодій мамі потрібно особливо уважно стежити за станом свого здоров’я і, в разі виникнення будь-яких проблем, негайно звертатися за допомогою до лікаря.

На тлі вагітності і лактації строго заборонені як будь-які ігнорування тривожних, тривожних симптомів, так і безконтрольне застосування лікарських препаратів.

Вибір медикаментів, допустимих до прийому в період грудного вигодовування строго обмежений, лікарями для коригування ускладнень рекомендовані до застосування найбезпечніші лікарські засоби, по можливості — на рослинній основі. Одним з таких препаратів є Цистон, який використовують для лікування циститів, як наслідок сечокам’яної хвороби. Для видалення каменів у нирках, Цистон при годуванні грудьми прийнято вважати безпечним медичним препаратом стверджується тут. У будь-якому випадку, дозування і необхідність застосовувати дані таблетки в період лактації приймає лікуючий лікар, а не пацієнтка.

Загальна характеристика

Цистон — це препарат, що містить в своєму складі комбінацію рослин, що володіють протизапальними, бактерицидними, сечогінними, спазмолітичні і літолітоліческімі властивостями.

Лікарський засіб застосовується самостійно і в комплексній терапії таких захворювань, як:

- кристалурія (поява піску в сечі);

- Інфекції сечовивідних шляхів: цистит, пієлонефрит;

- Мочекам’яна хвороба;

- Подагра;

- Камені в слинних залозах.

Пити чи не пити?

Розробники цього лікарського засобу заявляють, що воно абсолютно нешкідливо, може застосовуватися для лікування і вагітних, і жінок, що годують. Єдиним обмеженням щодо його використання може бути індивідуальна непереносимість компонентів і алергічні реакції. В цьому випадку препарат має бути скасований і замінений на інший. Протипоказань на думку розробника вживати Цистон при гв (грудному вигодовуванні) немає.

З інших джерел можна дізнатися, що Цистон при лактації не рекомендується до застосування у даних категорій пацієнток з причини відсутності необхідних досліджень щодо доцільності призначення, ефективності та безпеки препарату в цей період. Пов’язано це, скоріше, з етичними міркуваннями — дослідження на вагітних і годуючих жінок не проводяться.

У будь-якому випадку, перед застосуванням будь-якого лікарського засобу в період лактації, в тому числі і такого, як Цистон, на рослинній основі, необхідно порадитися з лікарем, оцінити такий показник, як співвідношення «користь для матері: ризик для дитини» та прийняти питання про доцільності призначення медикаменту.

Іноді слід розглянути питання про завершення грудного вигодовування при лікуванні Цістона.

Препарат випускається виключно в таблетованій формі, по 100 штук в упаковці. Тривалість і кратність прийому встановлюються лікарем індивідуально для кожної пацієнтки після проведення всіх необхідних аналізів.

Дозування:

Дорослим прописують — по 2 таблетки 3 рази на добу протягом 3-4 місяців, далі по 1 таблетці 2 рази на добу або до виходу каменя.

При інфекціях сечовивідних шляхів: дорослим і дітям старше 14 років — по 2 таблетки 3 рази на добу протягом 4-6 тижнів.

При рецидиві інфекцій сечовивідних шляхів дорослим і дітям старше 14 років — по 1 таблетці 2 рази на добу протягом 6-12 тижнів.

Для запобігання утворенню каменів в нирках: дорослим і дітям старше 14 років — по 1 таблетці 3 рази на добу протягом 4-5 місяців.

Добавить комментарий

Для отправки комментария вы должны авторизоваться.