Геморой: лікування вдома буде ефективним

Геморой лікування вдома

Ось вже справжній геморой — лікування вдома завжди доставляє безліч турбот. Треба скорегувати режим дня, щоб вранці до роботи, ввечері після роботи проводити процедури, призначені лікарем. Крім того, дотримуватися дієти, в яку часто входить збільшення кратності харчування, приготування спеціальних страв. Марудна це справа — проводити лікування вдома, однак, слід врахувати, що в домашніх умовах лікування і одужання відбувається більш ефективно, адже вдома і стіни обов’язково допоможуть.

Лікування геморою

Геморой являє собою поширене захворювання проктологічній спрямованості. Таким недугою сьогодні страждає практично половина дорослих людей, однаково чоловіків і жінок. Чоловіки отримують таку «нагороду» за важка фізична праця, жінки отримують його під час пологів, особливо з важким, затяжним перебігом. Часто страждають люди похилого віку, так як у них з віком збільшуються гемороїдальні вузли, зменшується еластичність і міцність сполучних тканин в анальному каналі. Через це відбувається випадання вузлів.

Є випадки, коли збільшення гемороїдальних вузлів лікар бачить тільки на диспансерному огляді, і пацієнт не пред’являє ніяких скарг. Такий стан, навіть при помітних розмірах випали вузликів, вважається безсимптомним, і такий геморой кваліфікується як захворювання.

Однак, є ситуації, коли слід обов’язково звертатися до лікаря. Це ситуація з кровотечею, з випаданням великих вузлів, які не вдається вправити. Тоді мова піде про виключення супутніх захворювань, які взаємопов’язані з появою геморою. Для цього проводиться серйозне обстеження, спрямоване лікування, часто використовується хірургічне втручання.

Геморой лікування вдома

Лікуємо вдома: геморой піддається терапії

У простіших випадках, коли виключені можливі ускладнення, хороший ефект дає лікування геморою будинку, в домашніх умовах, засобами, приготованими своїми руками. Часто з такою делікатною проблемою людина просто не наважується йти до лікаря. Якщо діагноз зрозумілий, то цілком можна вдатися до домашніх засобів лікування. У той же час лікарі рекомендують радитися з фахівцем навіть у разі переваги народних засобів лікування, адже кожна з мазей, ванночок, самостійно приготованих свічок може мати протипоказання в конкретному випадку захворювання.

Найчастіше при лікуванні вдома проводять:

  • клізми і мікроклізми,
  • примочки,
  • сидячі і парові ванночки.

Своїми руками можна приготувати мазі і свічки, використовуючи при цьому тільки натуральні продукти. Будинки готуються відвари трав з протигемороїдальний дією.

Крім місцевих засобів, відмінним лікуванням геморою вважається прийом всередину настоїв і відварів з трав. Вони ефективно допомагають для зупинки кровотечі, зменшення болю.

В результаті регулярного прийому трав’яних відварів:

  • зміцнюються венозні стінки,
  • припиняється утворення нових вузлів,
  • зупиняється ріст старих вузлів.

Однак і у випадку з регулярним використанням трав’яних відварів слід обов’язково порадитися з фахівцем, який по аналізах крові і результатами ректороманоскопії оцінює реальне перебіг захворювання і може рекомендувати дійсно ефективні та безпечні трави.

Приготувати трав’яний відвар

Якщо геморой супроводжується кровотечею, ефективними вважаються збори з кропиви і деревію. Якщо лікар бачить у вузлах явний запальний процес, він порекомендує заварювати календулу з ромашкою. Якщо треба робити мікроклізми, рекомендується заварювати листя лісової суниці.

Специфічною протигемороїдальний травою вважається почечуй, або спориш. Він здатний не просто усунути важкі симптоми, але прибрати невеликі вузли. Для цього відвар трави треба приймати всередину регулярно, курсами лікування, але все ж під контролем лікаря.

Добавить комментарий

Для отправки комментария вы должны авторизоваться.