Герпес вражає статеву систему

gerpes

Будьте уважні: вірус герпесу вражає статеву і репродуктивну системи організму. Якщо ураження стається під час вагітності, вірус може проникнути через плаценту і спричинити викидень або народження недоношеної і навіть мертвої дитини. Можливі й інші патології вагітності і пологів.

При загостренні герпесу статевих органів лікарі радять кілька кроків, які ви можете зробити самостійно, доки не потрапите в кабінет фахівця. Отже:

* прийміть парацетамол або інший знеболювальний засіб;

* прикладіть до ураженого місця холод (наприклад, кубик льоду, загорнений у чисту бавовняну тканину);

* кілька разів на добу робіть ванночки зі слабким сольовим розчином (чайна ложка солі на 0,5 літра води кімнатної температури);

* на цей період забудьте про гарячі ванни та сауну;

* відмічайте для себе час, коли стаються рецидиви, це допоможе вам разом із лікарем з’ясувати причину повернення недуги.

При рецедиві герпесу

На час рецидиву вірусу герпесу лікарі радять відмовитися від алкоголю, обмежити солодощі, а також продукти, що сприяють розмноженню вірусів: мигдаль, арахіс, шоколад, кунжут. Збалансуйте дієту: їжте курку, рибу, телятину, пророслу пшеницю і боби, молочні продукти, пивні дріжджі. Обов’язково включіть у раціон продукти, багаті на бета-каротин і цинк: цитрусові, чорну смородину, яблука, банани, абрикоси, солодкий перець.

Добавить комментарий

Для отправки комментария вы должны авторизоваться.