Лікуємо псоріаз содою

На сьогоднішній день практично кожна людина знайомий з таким захворюванням, як псоріаз. Причини його виникнення досі не відомі ні лікарям, ні вченим, тому й ефективного лікування немає досі. Звичайно, ліків, які полегшують перебіг хвороби багато, і кожне слід підбирати індивідуально під пацієнта.

Клінічна картина псоріазу

Псоріаз являє собою неинфекционное захворювання, яке рясно вражає шкірні покриви. В даний час учені припускають аутоімунне розвиток хвороби, тобто через неправильну роботи імунітету. Зовні хвороба проявляється утворенням червоних папул на шкірі, які згодом зливаються в одну велику бляшку, яка покриває значну частину тіла. Утворене пляма супроводжується сильним свербінням.

Померти від псоріазу можна, але він доставляє численні незручності. По-перше, фізичний дискомфорт від утворень на шкірі, які сверблять. А, по-друге, психологічний дискомфорт, оскільки пацієнт вважає себе негарним, починає закриватися від суспільства, впадає в депресію. Плюс до всього, в даний час немає єдиного правильного лікування від цієї недуги, що турбує хворих в першу чергу.

Лікуємо псоріаз содою

Методи лікування

Традиційне лікування полягає в прийомі медикаментів, яких останнім часом випускається дуже багато. Але вони дорогі, тому не всі пацієнти можуть дозволити собі пройти настільки недешеву терапію.

Саме з цієї причини все більш актуальними стають народні методи боротьби з псоріазом. Одним з провідних є лікування псоріазу содою, що дає непогані результати. Основні властивості харчової соди:

  • виведення токсинів, шлаків та інших шкідливих речовин з організму;
  • очищення і пом’якшення шкіри;
  • заспокоювання свербіння і знімання запалення шкіри;
  • поліпшення кровопостачання.

Харчова сода використовується як всередину разом з іншими препаратами, так і зовнішньо, щоб вгамувати нестерпний свербіж.

Для зовнішнього застосування використовуються содові ванни. Для цього треба додати у воду 500-1000 г харчової соди і полежати в теплій воді. Чи не забороняється використання допоміжних корисних компонентів: морської солі, відварів трав (ромашка, череда, шавлія і чистотіл), а також масла для ванн (ялиці, чайного дерева або ялівцю). Перед такою процедурою бажано ретельно помитися, а після прийняття содової ванни не потрібно витирати тіло рушником, важливо, щоб шкіра висохла самостійно.

Засіб для миття або очищуючий засіб. Для приготування даного розчину достатньо розчинити 2 маленькі ложки соди в 200 мл кип’яченої води. Отриманий розчин можна застосовувати замість шампуню або гелю для душу, він чудово очищає шкіру від забруднень.

Ще одне дієвий засіб має вигляд примочки. З води і соди робиться суміш, за консистенцією схожа на кашку, яка наноситься на уражені ділянки шкіри. Змивати не слід, важливо залишити суміш до повного висихання.

Існують і компреси. Рушник змочується в гарячій воді з розчиненою у ній харчовою содою і прикладається до шкіри. Тримати до тих пір, поки рушник не охолоне. Процедуру потрібно повторювати кілька разів на день.

Харчова сода в лікуванні псоріазу показує непогані результати, але лікування має бути комплексним і бажано під наглядом досвідченого лікаря. Тільки в поєднанні декількох методів лікування, як народних, так і традиційних, можна домогтися кращого результату хвороби і тривалих ремісій. Самостійно краще не експериментувати зі своїм здоров’ям, не вивчивши його повністю, оскільки можуть бути протипоказання до застосування будь-якого засобу. Врахувати всі нюанси і підібрати правильну тактику лікування зможе тільки лікар.

Апрель 9, 2015 / Лікуєм хворобу, Псоріаз
Схожі записи

Добавить комментарий