Мазь гепаринова

Мазь гепаринова

Гепариновую мазь потрібно застосовувати з обережністю. Антикоагулянти спрямованої дії, що зменшують згортання крові, мають широке застосування в області медицини, запобігаючи утворенню згустків крові, і розсмоктують, вже наявні згустки під час хірургічних операцій у людей, які перенесли інфаркт міокарда і багато інших складні захворювання. Ці речовини називаються антикоагулянтами. Вони перешкоджають формуванню фібрину — це основний білок, який міститься в згустках крові, і не дає рости вже утворився. Під вплив антикоагулянтів потрапляють утворення згустків на самих різних стадіях. Існує кілька видів антикоагулянтів. Перший — це антикоагулянти прямої дії, вони діють на тромбін безпосередньо в крові, а другий — це антикоагулянти непрямої дії, вони інгібують синтез речовин, відповідальних за згортання крові, це може бути протромбин в печінці.

Мазь гепаринова

Гепарин — це антикоагулянт, який володіє антизапальною і антитромботичну дію. Його застосовують при профілактиці та лікуванні тромбозу, тромбофлебіту, тромбоемболії та її ускладнень. Його дія відбувається безпосередньо на плазму крові, при цьому він дає активність речовин, які підсилюють антикоагулянтну дію. Мазь гепариновая — це комбінований засіб зовнішнього застосування, сюди входить гепарин, бензокаїн і бензілнікотінат. Повільно віддаляючись від інших речовин, які знаходяться у складі мазі, гепарин виявляє антитромботичну дію і протизапальний. Розсмоктує вже наявні згустки крові і запобігає утворенню нових. Бензокаїн — це місцевий антисептик, який пом’якшує больові відчуття. Бензілнікотінат сприяє розширенню кровоносних судин, що робить всмоктування гепарину ефективним. Гепаринова мазь, показання до застосування якої, знаходяться в кожній упаковці, використовується зовнішньо на пошкоджені кінцівки, внаслідок тромбофлебіту, тромбозу.

Гепаринову мазь застосовують при різних захворюваннях:

  • тромбофлебіт — це тромби і запалення венозних стінок, які з’являються на поверхневих венах;
  • варикозне розширення вен і ускладнення, що стосуються цього захворювання;
  • тромбоз гемороїдальних вен;
  • гематоми, що з’явилися внаслідок травми;
  • травми на сухожиллях і м’язах;
  • травми суглобів, розтягнення і вивихи;
  • травми, пов’язані зі спортом;
  • запалення вен після отримання внутрішньовенного уколу.

Дозується гепарин для кожного випадку індивідуально, враховуючи при цьому загальний стан здоров’я.

Так само, як і у всіх лікарських засобів, у гепариновой мазі є і протипоказання. Це виразково-некротичні процеси, що відбуваються в області поразки тромбофлебітом, наявні порушення при згортання крові, тромбоцитопенія — знижений рівень тромбоцитів у крові, надчутливість до гепарину. Ні в якому разі мазь гепариновую не можна наносити на гнояться і відкриті рани. У період вагітності мазь можна застосовувати тільки після призначення лікаря і під його контролем. У період годування груддю мазь застосовувати можна, але тільки після того, як це дозволить лікар.

Гепаринову мазь потрібно наносити на пошкоджені ділянки шкіри невеликою кількістю і злегка масажувати, область навколо ран теж потрібно змащувати кілька разів на день.

При передозуванні гепарину може бути кровотеча. Якщо таке станеться, повинна бути надана медична допомога.

Добавить комментарий

Для отправки комментария вы должны авторизоваться.