Медична освіта в Англії для українців

med-osvita

Медична освіта

Говорячи про можливості отримання медичної освіти в Англії для іноземців варто відзначити, що вступ до медичного ВНЗ Англії можливо при передчасному і ретельному плануванні і відборі навчального закладу, задовго до закінчення української школи. Потрібно враховувати, що, наприклад освіту в Англії, на відміну від Німеччини, де надходження на медичну спеціальність можливо відразу ж після закінчення української школи або навіть навчаючись на 1-му — 2-му курсі медичного університету в Україні, в Англії ж ситуація дещо складніше.

Медична освіта в Англії для українців можлива виключно після проходження 2-х років навчання за програмами A-level або International Baccalaureate. Надходження в англійську школу на дані програми можливо відразу ж після 9-го класу української школи. Дані програми націлені на покриття різниці в освіті і передбачають вивчення шкільних предметів по майбутньої спеціалізації і англійську мову. Програма International Baccalaureate (система міжнародного бакалаврату) має більш широкий характер, ніж A-level з додаванням практичних робіт, волонтерської і соціальною діяльністю і спортом. Тобто дана програма орієнтована на присвоєння багатогранної особистості. Саме ці дві програми і успішне їх закінчення дозволяють іноземним студентам претендувати на місце в медичному вузі. На думку англійських університетів, саме ці програми дають повноцінну базу знань і рівень володіння англійською мовою необхідні для вступу до медичного ВНЗ.

Дана ситуація не відноситься до інших спеціальностей, де цілком можливо вступити до університетів Англії після англійської програми International Foundation (надходження після 11-ти класів української школи) або навчаюся на перших або останньому курсі програми Бакалавра, або ж уже маючи диплом бакалавра або магістра.

У тих випадках, коли бажання вчитися по медичній спеціальності дуже велике, а час згаяно можна розглядати інші варіанти по суміжних належать до медицини спеціальностями. Наприклад, для студентів перших курсів або для тих хто закінчує або вже отримав диплом з медичної спеціальності, можливо надходження на такі спеціальності як нейронаука, фармацевтика, біохімія, медичний інжиніринг та інші спеціальності, які не передбачають лікарська справа. Іншими словами, якщо ви готові відмовитися від того що ви не зможете стати і працювати лікарем — Англія більш ніж можливий варіант для отримання освіти.

Серед найрейтинговіших і відомих медичних університетів Англії можна виділити: University of Oxford, University of Cambridge, Cardiff University, Queen Mary University, Imperial College London, University College London, University of Edinburgh, King’s College London, Keele University, University of Manchester, University of Bristol, University of Warwick, University of Glasgow.

Вартість освіти в Англії залежить від рейтингу ВНЗ та спеціальності. Мінімальна вартість освіти в Англії за академічний рік складає від 12500 фунтів, додатково знадобиться від 7500 фунтів на проживання, харчування та додаткові витрати.

Добавить комментарий

Для отправки комментария вы должны авторизоваться.