Плазмаферез крові — безпечний метод очищення

Плазмаферез крові

ЕФФЕРЕНТОЛОГ — наука про очищення організму від шкідливих і токсичних елементів, які накопичуються в ньому з плином життя людини. Ця наука розглядає різні методи очищення. Самим популярним, особливо останнім часом, визнаний мембранний плазмаферез крові.

Плазмаферез крові — що ж це таке?

Сучасна медицина використовує процедуру плазмаферезу в лікувальних і профілактичних цілях. Йому під силу лікування і профілактика більше 200 відомих науці захворювань. Помітно знижується частота захворюваності інфекційними і алергічними хворобами, підвищується імунітет і поліпшується загальний стан організму.

Плазмаферез — безболісний і безпечний спосіб чистки крові шляхом проходу через мембранний фільтр. З його допомогою плазма відокремлюється і очищається від токсинів, шкідливих речовин і патологічного матеріалу ділення клітин.

Сучасне життя дарує нам не тільки блага цивілізації і досягнення науково-технічного прогресу. Вихлопні гази улюблених засобів пересування, побутова хімія, тютюновий дим, алкоголь, наркотики, медичні препарати, відходи шкідливих виробництв, токсини потрапляють в організм людини і отруюють його. Органи, які відповідають за їх переробку і виведення назовні, починають працювати з перевантаженнями і, нарешті, відмовляють. Це позначається на дітородної функції, страждає весь організм, погіршується якість життя.

Плазмаферез крові

Плазмаферез крові — показання до проведення

Як і в кожної медичної процедури або препарату, у плазамафереза ​​є чіткі свідчення. Таку процедуру проводять практично всі профільні напрями сучасної медицини.

 1. Акушерство і гінекологія — безпліддя, невиношуваність вагітності, запальні захворювання матки і придатків, резус-конфлікт матері і плоду і деякі інші захворювання.
 2. Дерматологія — псоріаз, атопічний дерматит, фурункульоз та інші.
 3. Гастроентерологія — хронічні запальні захворювання ШКТ, підвищений рівень холестерину в крові.
 4. Ендокринологія — цукровий діабет, захворювання щитовидної залози та інші.
 5. Пульмонолігія — важкі запальні захворювання легенів.
 6. Ревматологія — ревматізми і ревматоїдні артрити, інші захворювання.
 7. Кардіологія — хвороби судин, які призводять до інших захворювань.
 8. Імунологія — часті інфекційні захворювання, алергії, аутоімунні захворювання.
 9. Урологія — в основному для лікування простатиту і деяких інших.
 10. Синдром хронічної втоми.
 11. У лікуванні алкоголізму — для зняття гострої інтоксикації та похмільного синдрому.

Протипоказання до проведення плазмаферезу

 1. Захворювання серцево-судинної системи в гострому періоді.
 2. Захворювання шлунково-кишкового тракту в стадії загострення.
 3. Залізодефіцитна анемія хронічна з рівнем гемоглобіну нижче 90 одиниць.
 4. Деякі важкі захворювання печінки, пов’язані з синтезом білка.
 5. Онкологія в анамнезі (за винятком свідчень у підготовчий період перед операцією).
 6. Набряки.
 7. Тривалі часті кровотечі або схильність до них.
 8. Захворювання крові, пов’язані з поганою згортанням.
 9. Недоступні або ламкі периферичні вени.

Слід зазначити, що такі протипоказання є абсолютними. Але у кожної конкретної людини є свої можливі протипоказання. Саме тому перед проведенням процедури необхідно пройти повне обстеження і точно слідувати рекомендаціям лікаря.

На чому грунтується твердження про безпеку плазмаферезу

По-перше, плазмаферез крові проводиться тільки після проведення всіх необхідних аналізів, вивчення медичної карти пацієнта та історії хвороби.

По-друге, процедура проводиться одноразовими інструментами.

По-третє, під час проведення процедури лікар постійно перебуває поруч, проводить апаратний моніторинг стану пацієнта, візуальний огляд та опитування.

По-четверте, плазамаферез проводиться у фізіологічному процесі роботи серця.

По-п’яте, під час процедури не застосовуються медикаменти, тільки фізіологічний розчин для промивання магістралей, щоб кров не згорталася поза організмом.

Плазмаферез — лікування або чудо

Не варто плекати ілюзій, що після однієї процедури плазмаферезу ви зможете позбутися всіх своїх хвороб. Ця процедура не є панацеєю від усіх бід. І як кожна лікувальна маніпуляція, індивідуально діє на людину.

Зазвичай призначається від 3 до 5 процедур з періодичністю в 1-2 дня. Схема проведення підбирається індивідуально, слідуючи чітким медичними показаннями.

Під час першого сеансу з крові видаляються токсини (Не шлаки — це найпоширеніша помилка, адже в крові людини шлаків бути не може апріорі).

Під час другого сеансу видаляються що залишилися в міжклітинної рідини токсичні речовини, які повторно потрапили в кров.

Під час третього сеансу очищаються більш складні структури. Найдрібніші токсичні речовини видаляються з самих клітин і просторів між ними.

Вартість одного сеансу плазмаферезу коливається від 1200 грн.

Мембранний плазмаферез — сучасна процедура, яка може допомогти вилікуватися від багатьох захворювань. Не потрібно займатися самолікуванням. Пам’ятайте, чим уважніше ви слухаєте, а головне, чуєте сигнали свого організму, тим вищою буде якість вашого життя.

Добавить комментарий

Для отправки комментария вы должны авторизоваться.