Як можна вилікувати безпліддя традиційними методами

У медицині під діагнозом «чоловіче безпліддя» прийнято розуміти тільки патологію сперматогенезу та порушення сім’явивідних шляхів. Існує важливі групи причин, в результаті яких чоловік з нормальною сексуальною функцією не може зачати дитину.

До першої належать причини, внаслідок яких сперма не може проникнути в піхву. До другої — причини, які знижують якість і кількість сперми. Виявивши ці причини, лікар визначає, як можна вилікувати безпліддя.

Методи лікування безпліддя

Як можна вилікувати безпліддя сьогодні в медицині існує багато методів, як вилікуватися від безпліддя. Але, на жаль, не завжди у подружньої пари настає бажана вагітність. Це обумовлено тяжкістю патології та іншими факторами, за якими пара не може мати дітей. Навіть ті пари, які виконували всі вимоги, досягали позитивних результатів у 40% випадків.

Будь-яке лікування починається з загальних терапевтичних заходів, які спрямовані на усунення причини. Після встановлення діагнозу, обов’язковою умовою для чоловіка є виключення професійних шкідливих факторів, а також шкідливих звичок. Іноді дотримання лише цих рекомендацій дає 100% результат.

Консервативні методи

Безпліддя можна вилікувати медикаментозними засобами. Для цього призначають препарати, які спрямовані на лікування хронічної інфекції, гормональної та еякуляторной патології, порушення сперматогенезу.

Гормональна терапія займає основне місце в лікуванні консервативним методом. При цьому, лікар, призначаючи гормони, виписує необхідну дозу і позначає тривалість застосування препаратів. При станах, що обумовлені недорозвиненням статевих органів, особливе значення має замісна терапія гормональними препаратами.

У деяких випадках призначають препарат АСД2. Цей препарат підвищує захисні сили організму. Але тільки лікар може відповісти на питання: «Чи можна вилікувати безпліддя цим препаратом?»

Хірургічні методи

При варикозному розширенні вен сім’яного канатика єдиний метод лікування на сьогодні є оперативний. Але результат відновлення репродуктивної функції після операції може залежати від ряду причин: віку, тривалості безпліддя, тяжкість захворювання. Багатьох цікавить питання: «виліковна безпліддя при крипторхізмі?»

Неопущення яєчка в мошонку також є показанням для оперативного лікування безпліддя. Але операцію слід робити ще до того, як з’являться незворотні зміни, починаючи з трьох років. Лікування в більш пізньому віці не дасть гарантії від безпліддя.

Операції показані також при пахових грижах і пахово-мошоночних, а також при вроджених аномаліях сечівника, обтураційній азооспермії.

Корекція імунологічних порушень

В основному застосовують контрацептивних і імунодепресивні терапію, а також внутриматочное введення сперми чоловіка. Контрацептивний терапія в ряді випадків не дає позитивних результатів.

При імунодепресивної терапії застосовують нестероїдні протизапальні препарати і кортикостероїди. Це призводить до придушення вироблення антитіл. Але позитивний результат можливий тільки при призначенні високих доз препаратів.

При внутріматковому введенні сперми чоловіка результат може бути позитивним тільки тоді, коли у жінки виявлена ​​причина блокади просування сперматозоїдів.

Альтернативне лікування

Дуже важливий етап у лікуванні патології є репродуктивні допоміжні технології. Вони успішно реалізовують функцію дітонародження навіть при таких хворобах, які раніше вважалися абсолютними показаннями до безпліддя. До них відносяться екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) і запліднення яйцеклітини сперматозоїдом (ІКСІ).

Народна медицина

Не варто застосовувати лікування в домашніх умовах, не порадившись попередньо з лікарем. Тільки він може дати вам рекомендації, ніж вилікувати безпліддя. Найпопулярніші методи — вживання відварів (шавлії, споришу), мумійо, настою насіння подорожника. Однак не забувайте, що самостійне лікування безпліддя народними засобами, може привести до більш тяжких наслідків.

Март 28, 2015 / Чоловіче безпліддя
Схожі записи

Добавить комментарий